Кошик
22 відгуків

КУЗОВ / САЛОН / ПРИЛАДДЯ - BAW

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» надає клієнтам послуги з постачання запасних частин кузова, салону і приладдя вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ), що  виробляються китайськими автомобілебудівними компаніями Beijing Automobile Works Con та Dadi Automobile Group Co., Ltd відповідно. У цьому розділі представлені основні запасні частини кузова, салону і приладдя вантажних автомобілів. Також такі запчастини необхідні для ремонту автомобіля, котрий вийшов з ладу через порушення експлуатаційних вимог заводу виробника.

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» постачає запасні частини кузова, салону і приладдя вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) від перевірених постачальників і надійних виробників.

 

Увага клієнтам!

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ»  здійснює підбір товарних позицій, запасних частин і ремонтних комплектів кузова і салону, а також нові приладдя вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) в повному обсязі. Якщо Ви не знайшли необхідної запасної частини або деталі на сторінках нашого сайту, то зателефонуйте нам і ваші проблеми будуть вирішені!

Фахівці компанії ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» - завжди підберуть необхідні клієнтам запчастини або деталі кузова, салону і нове приладдя за доступними цінами.