Кошик
23 відгуків

ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ І ПРИЛАДИ - BAW

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» надає клієнтам послуги з постачання запасних частин електрообладнання, електрообладнання та прилади вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ), що  виробляються китайськими автомобілебудівними компаніями Beijing Automobile Works Con та Dadi Automobile Group Co., Ltd відповідно. У цьому розділі представлені основні запасні частини для електрообладнання, а також нове електрообладнання та прилади вантажних автомобілів, що мають встановлений експлуатаційний період та вимагають заміни. Також такі запчастини необхідні для ремонту автомобіля, котрий вийшов з ладу через порушення експлуатаційних вимог заводу виробника.

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» постачає запасні частини електрообладнання, а також нове електрообладнання та прилади вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) від перевірених постачальників і надійних виробників.

 

Увага клієнтам!

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» здійснює підбір товарних позицій, запасних частин і ремонтних комплектів для запасних частин електрообладнання, а також нове електрообладнання та прилади вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) в повному обсязі. Якщо Ви не знайшли необхідної запасної частини або деталі, електрообладнання або приладу на сторінках нашого сайту, то зателефонуйте нам і ваші проблеми будуть вирішені!

Фахівці компанії ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» - завжди підберуть необхідні клієнтам запчастини або деталі, нове електрообладнання або прилади за доступними цінами.