Кошик
20 відгуків

СИСТЕМА ВИХЛОПУ - BAW

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» надає клієнтам послуги з постачання запасних частин для системи вихлопу вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ), що  виробляються китайськими автомобілебудівними компаніями Beijing Automobile Works Con та Dadi Automobile Group Co., Ltd відповідно. У цьому розділі представлені основні запасні частини до системи вихлопу, які мають встановлений експлуатаційний період та вимагають заміни.

Складові системи вихлопу забезпечують не тільки дотримання екологічних норм щодо викидів, але і комфорт від звуку, який видають резонатор і глушник.

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» постачає запасні частини до системи вихлопу вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) від перевірених постачальників і надійних виробників.

 

Увага клієнтам!

ТОВ «Гермес-гарант» здійснює підбір товарних позицій, запасних частин і ремонтних комплектів до системи вихлопу вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) в повному обсязі. Якщо Ви не знайшли необхідної запасної частини, деталі або прокладки на сторінках нашого сайту, то зателефонуйте нам і ваші проблеми будуть вирішені.

Фахівці компанії ТОВ «Гермес-гарант» - завжди підберуть необхідні клієнтам запчастини за доступними цінами.