Кошик
22 відгуків

ПІДВІСКА - BAW

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» надає клієнтам послуги з постачання деталей, вузлів і механізмів підвіски вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ), що  виробляються китайськими автомобілебудівними компаніями Beijing Automobile Works Con та Dadi Automobile Group Co., Ltd відповідно. У цьому розділі представлені основні деталі, вузли і механізми підвіски, що мають встановлений експлуатаційний період та вимагають заміни. Також такі запчастини необхідні для ремонту автомобіля, котрий вийшов з ладу через порушення експлуатаційних вимог заводу виробника.

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» постачає деталі, вузли і механізми підвіски вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) від перевірених постачальників і надійних виробників.

 

Увага клієнтам!

ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» здійснює підбір товарних позицій, деталей, вузлів і механізмів підвіски вантажних автомобілів BAW (БАВ) та GROZ (ГРОЗ) в повному обсязі. Якщо Ви не знайшли необхідної запасної частини, деталі або механізму на сторінках нашого сайту, то зателефонуйте нам і ваші проблеми будуть вирішені!

Фахівці компанії ТОВ «ГЕРМЕС-ГАРАНТ» - завжди підберуть необхідні клієнтам запчастини за доступними цінами.